Výjezd žákovského parlamentu 2

Výjezd žákovského parlamentu 2.

V dopoledním bloku proběhla hra Ekosystémy, která byla fyzicky náročná pro běžce, ale ukázala důležitost každého článku týmu. Zároveň si pří ní vedoucí týmů vyzkoušeli jak je náročné zkoordinovat členy týmu i celý průběh hry. Před obědem proběhla reflexe hry a uvědomění si důležitosti žákovského parlamentu na naší škole.
Během poledního klidu byla zahájena hra Inzeráty, která s odstupem času přešla na psaní dopisů. Odpoledne bylo věnováno verbální a neverbální komunikaci a projektům, které byly před večeří naplánovány, tvořeny a po večeři realizovány. Žáci 1. stupně připravili pro starší žáky modelování ozdob na vánoční jarmark a naopak starší pro mladší připravili skvělou party spojenou s diskotékou.