Atletická všestrannost 2019

Atletická všestrannost 2019.

Oblastní kolo atletické všestrannosti ve Voticích 2019.
     V úterý 4. června pořádala ZŠ a MŠ Votice oblastní kolo „Atletické všestrannosti 1. až 5. tříd“. Soutěže se na městském stadionu zúčastnilo šest desetičlenných družstev z pěti základních škol.  Závodilo se ve skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a běhu na 50 metrů. Dosažené výkony se přepočetly na body a jejich součet určil konečné pořadí družstev (viz tabulka). Vítězství získalo družstvo ZŠ Votice „A“. Druhé místo obsadil druhý votický výběr a odměny za třetí místo si odvezly děti ze ZŠ Sedlec-Prčice.
     Všem závodníkům gratulujeme k pěkným výkonům a přejeme mnoho radosti z atletiky i jiných sportů.

POŘADÍ
DRUŽSTVO