Dovednostní soutěž "A JE TO"

Dovednostní soutěž "A JE TO"Dne 2.11.2012 se vybraní žáci školy zúčastnili soutěže

Dne 2.11.2012 se vybraní žáci školy zúčastnili soutěže v odborných dovednostech na SOU Sedlčany -  Červený Hrádek. Celkem se  této soutěže účastnilo 55 žáků z 5 různých škol.
Soutěžní  úkoly byly zaměřené na práci s kovem, práce na PC, sestavování modelu stavebnice Merkur, montáž skládací podpěry a v neposledním řadě si mohli vybraní žáci vyzkoušet i práci zedníka   při disciplíně vazba cihel.
Na hezkém 3.místě se umístil Novotný Tomáš z 8.B při skládání stavebnice, 2.místo při montáži a demontáži kola získal Vasil Hajdamacha z 9.A a 3.místo v kategorii Vazba cihel získal Jan Málek a Lukáš Staněk (9.B).
Při teoretickém testu,kterého se účastnilo všech 55 soutěžících, 2.místo získal Jan Málek z 9.A.
Hlavním kladem této soutěže byla pro účastníky možnost porovnání dovedností při plnění jednotlivých disciplín.