Informace o akci policie ČR

Vážení rodiče, chtěla bych Vás informovat o probíhající policejní akci.

Vážení rodiče,
chtěla bych Vás informovat o probíhající policejní akci. V okolí školy a na autobusovém nádraží se děti setkaly s neznámým mužem, který je oslovoval a nabízel jim bonbony. Informovali jsme ihned městskou policii a Policii ČR, která okamžitě učinila opatření, které jsme z pochopitelných důvodů nezveřejňovali. Po celou dobu v okolí školy i na autobusovém nádraží prováděli dohled policisté v civilu a všechny podněty prošetřovali. Protože již delší dobu nikdo neznámý děti nekontaktoval, policie opatření přerušila. Pokud se městská policie nebude účastnit jiné akce, opět bude na okolí školy a přechody dohlížet. Ráda bych policistům poděkovala za velmi dobrou spolupráci a je samozřejmé, že pokud by děti kdokoliv opět obtěžoval, bude policejní opatření pokračovat.

Zuzana Bukovská, ředitelka školy