Měj rád tělocvik

Měj rád tělocvikŽáci školy měli "jinou" hodinu tělesné výchovy.

Na votické škole se cvičilo jinak

Žáci votické školy, kteří měli v pátek 18.11. hodinu tělesné výchovy se zapojili do projektu OZP „měj rád tělocvik“. Jedná se o motivační program pro základní školy, jehož cílem je ukázat žákům, jak je důležitý pohyb. Hodiny tělesné výchovy nevedl učitel, ale zakladatel a autor projektu „Tancuj a nedrob“, pan Jaroslav Havelka. Žáci se společně zahřáli na hudbu,  naučili se cviky na zpevnění těla a pod vedením pana Havelky i jednoduché taneční choreografie.

Tato akce je dobrou motivací pro rozvoj zdravého životního stylu žáků a proto si den s „měj rád tělocvik“ na naší škole rádi zopakujeme.

Marcela Kratochvílová