O pohár města Votice 2018

O pohár města Votice 2018.

O pohár města Votice 2018
     V úterý 26. 6. 2018 se na městském stadionu ve Voticích konal dvanáctý ročník turnaje v malé kopané O pohár města Votice. Akce se zúčastnilo rekordních osm družstev žákyň a žáků druhého stupně ZŠ (3 družstva z Votic, Sedlec-Prčice, Miličín, Jankov, Vrchotovy Janovice a Bystřice). Hrálo se ve dvou skupinách a následně o umístění. Většina zápasů byla vyrovnaná, o celkovém pořadí družstev na 1. až 6. místě musely rozhodnout penaltové rozstřely. Vítězství se podařilo obhájit družstvu ZŠ Sedlec-Prčice. Druhé místo zůstalo doma ve Voticích a bronzovou příčku obsadil výběr ZŠ Miličín. Další pořadí viz tabulka.

TABULKA TURNAJE O POHÁR MĚSTA VOTICE 2018
pořadí