Oblastní kolo atletické všestrannosti ve Voticích 2018

Oblastní kolo atletické všestrannosti ve Voticích 2018.

V úterý 12. června pořádala ZŠ Votice oblastní kolo „Atletické všestrannosti 1. až 5. tříd“. Soutěže se na nově zrekonstruovaném městském stadionu zúčastnilo šest desetičlenných družstev z pěti okolních škol.  Závodilo se ve skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a běhu na 50 metrů. Dosažené výkony se přepočetly na body a jejich součet určil konečné pořadí (viz tabulka). Vítězství získalo družstvo ZŠ a MŠ Votice „A“. Odměny za druhé místo si odvezly děti ze ZŠ Sedlec-Prčice. Třetí místo pak obsadil druhý votický výběr.
     Všem závodníkům gratulujeme k pěkným výkonům a přejeme mnoho radosti z atletiky i jiných sportů.

POŘADÍ
DRUŽSTVO