Okresní kolo ve vybíjené 3. 4.

Okresní kolo ve vybíjené 3. 4..

Okresní kolo ve vybíjené
Žáci votické základní školy Pražská 235 se ve středu  3.dubna vypravili do Benešova, kde se zúčastnili  okresního kola turnaje ve vybíjené kategorie 4.-5. tříd. Návštěva tohoto turnaje se stala na naší škole tradicí, proto jsme rádi, že i letos se podařil krásný výsledek.
V konkurenci 17 škol jsme obsadili 3. místo a radovali se z hezkého poháru a medailí. Votickou školu reprezentovali převážně chlapci  čtvrtých tříd ( po dlouhých letech i jedna dívka ), což je velkým příslibem do dalšího ročníku. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
Hráli : Dora Tůmová, Jakub Veselý, Ondřej Hájek, Matyáš Tábořík, Štěpán Tichý, Michal Michálek, Jakub Kratochvíl, Tomáš Šedivý, Jan Bubník, Vojtěch Mudra, Patrik Mrázek, Karel Horešovský.

Za ZŠ a MŠ Votice Miluše Kachlíková a Irena Čeňková