Podzimní sběr starého papíru do 7.12.

Podzimní sběr starého papíru do 7.12..

V týdnu od 3. 12. do 7. 12. 2018 se na naší škole uskutečnil podzimní sběr starého papíru. Do této akce se pravidelně zapojují žáci celé školy. Ti nejstarší dobrovolně pomáhají při vážení a ukládání papíru do kontejneru. Poděkování patří všem, kteří se akce zúčastnili. Obzvláště děkujeme těm rodičům a prarodičům, kteří svým dětem velkou měrou pomáhají a tím podporují naši školu. Celkem se sebralo a odevzdalo 15 168 kg papíru. Nejlepšími sběrači byli:  z 1.stupně Macháčková Julie 3.C      1 286 kg, Vacek Jan 4.C 571 kg, Kudrna Josef 3.A 568 kg a z 2.stupně Rataj Filip 7.C 158 kg, Mudra Jakub 9.A 145 kg a Vodenková Eliška 6.B 143 kg.

Vyhodnocení žáci i nejlepší třídy obdržely odměnu formou peněžní poukázky. Žáci, kteří pomáhali při organizaci sběru, byli odměněni zmrzlinovým pohárem.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci

Za ZŠ Votice Zuzana Hallóová