Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2018

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2018.

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce na ZŠ Votice
Dne 30. 1. 2018 proběhlo na naší škole školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnilo 18 žáků ve dvou kategoriích.
Vítězem kategorie určené žákům 6. a 7. tříd zvítězil Tomáš Stuchlík ze 7. B, druhé místo obsadila Nikola Korousová ze 6. A, na třetím místě skončila Marika Stuchlíková ze 7. B.
V kategorii určené žákům 8. a 9. tříd zvítězil Tomáš Vávra z 9. B, druhé místo obsadil Vít Pavlič z 8. A, na třetím místě skončili se stejným počtem bodů Sabina Hauserová z 9. A a Marek Budil z 8. A.
Všichni soutěžící prokázali velmi dobré znalosti anglického jazyka i schopnost komunikovat a rodilým mluvčím, panem Phillipsem.
Vítězové obou kategorií postoupili do okresního kola, které se uskuteční 13. 2. v Benešově.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole.
                                                           Za vyučující anglického jazyka S. Soukupová