Kategorie: Aktuality

SOUSTŘEDĚNÍ PĚVECKÉHO SBORU

SOUSTŘEDĚNÍ PĚVECKÉHO SBORU.

SOUSTŘEDĚNÍ PĚVECKÉHO SBORU

Ve dnech 1. – 3. listopadu byl pěvecký sbor RADOST na soustředění v Martinicích. Opět jsme si s děvčaty užily zkoušky a přípravu na adventní vystoupení v kostele Sv. Václava ve Voticích a na Staroměstském náměstí v Praze. Milým překvapením byla nabídka sponzora, zajistit kompletní stravování, včetně pitného režimu. Tímto bych jménem svým, paní učitelky Katky Lenroi a všech děvčat chtěla ještě jednou poděkovat.

Děkuji paní učitelce Lenroi za pečlivou přípravu a doprovod na rytmické nástroje a Lukáši Babickému, který s námi již několik let spolupracuje a pochopitelně všem děvčatům, jmenovitě Rokosové Tereze, Dvořáčkové Valerii, Lhotákové Lindě, Rillové Kateřině, Strnadové Elišce, Trýblové Elišce, Votrubové Viktorii, Amélii Šilhové, Kupské Tereze, Šašinkové Kateřině, Budilové Michaele, Votrubové Karolíně a Strnadové Julii.         

Tímto bych vás všechny chtěla pozvat na adventní koncert na Staroměstském náměstí v Praze, který se koná 13. 12. v 16. 00 a na adventní koncert v kostele Sv. Václava ve Voticích 16. 12.

v 15. 00 hodin.

print Formát pro tisk