Účast žáků na dovednostní soutěži v Benešově

Účast žáků na dovednostní soutěži v Benešově-Třída 9.A a 9.B se zúčastnili soutěže v Benešově v ISŠT(Integrovaná střední škola technická). Soutěž probíhala v kategoriích: - elektrikář, automechanik,šikovné ruce

-Třída 9.A a 9.B se zúčastnili soutěže v Benešově v ISŠT(Integrovaná střední škola technická).

Účastnili se: Jan Kramný,Jakub Neufus,Jakub Klíma,Vojtěch Krupka,Matouš Paszyc,Ondra Vyhnal.

Byli jsme rozděleny do tří skupin:

• Elektrikář = Já (Vojtěch Krupka),musel jsem vytvořit elektronický blikač a za pomoci našich "mistrů" se to povedlo (k mé velké radosti). Další část bylo zapojení schodišťového vypínače,což bylo o trošku těžší,ale nakonec se to také povedlo.Během těchto úkolů jsme ještě vyplňovali test z  elektrotechniky,který byl pro mně snadný. I přes dobré výsledky jsem se neumístil na stupni vítězů,ale jsem rád,že došlo k porovnání mých znalostí a dovedností.
  • Automechanik- Ondra Vyhnal,Jakub Neufus,Jakub Klíma,Matouš Paszyc.Ti měli za úkol přehodit zadní a přední kolo auta,co nejrychleji.Druhý úkol byl rozebrat převodovku a doplnit test. Všichni soutěžící se snažili a to je hlavní.
  • Šikovné ručičky- Jan Kramný -  měl za úkol z kousku plechu vyříznout a napodobit „javorový list".Strávil na tom spoustu času,a umístil se uprostřed soutěžících.

Po ukončení jsme všichni převzali pamětní listy. Byla to pro nás dobrá zkušenost porovnat si své dovednosti s účastníky jiných škol.

Vojtěch Krupka

vedoucí učitel: Ing. Varga František