Votické děti pomáhají čtením

Votické děti pomáhají čtením.

Votické děti pomáhají čtením
Ve  školním roce 2018/2019 se žáci 4.A votické základní školy opět zapojují do celorepublikového projektu Čtení pomáhá.
Cílem projektu je čtení dětem přiblížit, propojit radost ze čtení s radostí z pomoci druhým. Děti vidí nějaký smysl své snahy a mnohé to motivuje se zlepšovat. Vydělají peníze, které podle svého uvážení investují.
Každý, kdo se zaregistruje na www.ctenipomaha.cz, vybere si knihu dle svého věku a přečte ji, získá po úspěšném vyplnění testu kredit 50 Kč. Ten věnuje na charitu, která je v nabídce projektu.
V loňském školním roce  přečetli zapojení žáci 92 knih a přispěli na různé charity celkovou částkou 4600Kč. Za to děkuji nejen jim, ale i jejich rodičům.
                                                                                            Irena Čeňková , tř.uč. 4.A

Horní řada zleva: Nela Nádvorníková, Alžběta Tichá, Karin Baťhová, Jakub Veselý, Štěpán Tichý, Michael Jurišica.
Dolní řada zleva: Viktorie Budínová, Sára Murgačová, Kateřina Symůnková, Ema Kabylová, Michal Michálek, Tadeáš Maršíček, Dominik Pavlas.