Zdroj: http://www.zsvotice.cz/./index.php?a=index-aktuality/zs-votice-na-atletickem-poharu-rozhlasu-2018  •  Vydáno: 16.5.2018 13:08  •  Autor: JB

ZŠ VOTICE NA ATLETICKÉM POHÁRU ROZHLASU 2018

ZŠ VOTICE NA ATLETICKÉM POHÁRU ROZHLASU 2018.

Ve dnech 9. a 10. května se výběr ZŠ Votice zúčastnil 50. ročníku tradičního atletického klání družstev ve Vlašimi. V kategorii starších žáků (8. + 9. třídy) se naše děvčata umístila na 5. příčce a chlapci na pěkné čtvrté pozici z 12 zúčastněných škol. Mladší žákyně (6. + 7. třídy) skončily na šestém místě. Nejúspěšnějším naším týmem byli mladší žáci, kteří v silné konkurenci vybojovali pohár a bronzové medaile.
     Nové školní rekordy stanovili Adam Nádvorník ve skoku dalekém (558 cm), Patrik Ferkl ve vrhu koulí (10,87 m) a štafeta starších kluků ve složení Daniel Doležal, Patrik Ferkl, Daniel Klíma a Adam Nádvorník v běhu na 4x60 m (30,56 s).
     Všem našim sportovcům patří poděkování za výbornou reprezentaci školy, týmový výkon a snahu o co nejlepší výsledek
                                                                                                  Mgr. Stanislav Vesecký

Foto: S. Vesecký