AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Nové menu - u jednoho stolu 2022/2023 Vnitřní řád školní jídelny nové menu primirest

Objednání, respektive zrušení objednání vždy den předem do 13:00.

Pokud nemáte přístupové údaje na MůjScholarest, obraťte se na vedoucí školní jídelny.

Vážení rodiče,

stravování ve školní jídelně ve Voticích zajišťuje společnost PRIMIREST – zařízení školního stravování spol. s r. o.
Jsme firma, která v České republice působí od roku 1991 a zvláště ve školním stravování nabízíme služby, které patří mezi nadstandardní. Jsme rádi, že můžeme v tuto chvíli oslovit i Vás.

Naše školní jídelna nabízí svým hostům následující systém výdeje jídel:
• hosté restaurace si vybírají z aktuální nabídky ve složení: polévka, hlavní jídlo, nápoj
• minimálně 2x v týdnu je součástí poledního menu ovoce nebo salát či mléčný výrobek
• jídla se předem NEOBJEDNÁVAJÍ (žádný oběd se neodhlašuje a proto také nepropadá)
• součástí nabídky jsou ovocné nebo zeleninové saláty, dezerty a moučníky Rozhodnete-li se využívat stravovací služby společnosti PRIMIREST – zařízení školního stravování spol. s r.o., je nezbytné dodržet několik zásadních kroků: • vyplnit přihlášku, kterou obdržíte u pracovníka Primirestu • zakoupit si stravovací kartu pro evidenci odebraných obědů a jiného sortimentu • každý host má zřízeno konto, kde jsou zaznamenávány pohyby (nabití konta, konzumace, vybití konta) • veškeré pohyby na kontě je možné sledovat přes internetový portál: www.skoly.scolarest.cz • na portálu můžete po provedení bezplatné registrace (na základě vygenerovaného autorizačního kódu, který předá nebo zašle e-mailem na požádání pracovník Primirestu) získat informace o:
1. konzumaci
2. stavu zůstatku na účtu
3. možnosti zákazu nebo omezení prodeje (např. „Zákaz prodeje doplňkového sortimentu nebo zákaz prodeje sladkostí ….“)
4. možnosti zasílání informace při poklesu zůstatku pod Vámi stanovený limit SMS zprávou
5. možnosti objednávat dětem oběd dle jídelníčku, při nevyzvednutí bude jídlo automaticky naúčtováno
  • platbu je možné provádět zasláním celé částky na jeden měsíc dopředu, nebo i několikrát měsíčně částku dle svého uvážení
  • platbu provádějte ve prospěch účtu společnosti PRIMIREST – zařízení školního stravování spol. s r.o, a to:
1. převodním příkazem ze svého bankovního účtu
2. vkladem hotovosti u některé pobočky KB za poplatek

Veškeré další informace Vám poskytne paní Alena Kafková, vedoucí školní jídelny ve Voticích na tel. čísle 731 438 328.