Nečekaný úspěch votických školáků

.

Ve středu 5.2.2020 se žáci a žákyně pátých tříd votické školy zúčastnili okresního finále v přehazované, které uspořádala ZŠ Benešov, Jiráskova 888.
Turnaj probíhal ve sportovní hale, kam se přihlásilo 10 týmů z celého okresu Benešov. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, z kterých postoupila dvě nejlepší do semifinále. Ostatní týmy sehrály utkání o umístění.
Jelikož jsme tento turnaj navštívili poprvé, jeli  jsme si zahrát a získat nové zkušenosti. Než jsme se rozkoukali,  prohráli jsme první zápas a v úspěch moc nevěřili. Pak jsme si řekli, že zkusíme další vyhrát, navzájem se podporovali a uklidňovali a ono to vyšlo!  Vyhráli jsme nejen skupinu, ale poté i semifinále a finále. Nutno říci, že jsme měli  i štěstí, které však bylo odměnou za skvělý výkon a bojovnost všech hráčů a hráček.
      Vítězové okresního finále : Ondřej Hájek, Jakub Kratochvíl, Dora                                          Tůmová, Jana Matušková, Bui Khanh Linh, Michal Michálek, Josef Budil, Vojtěch Mudra, Matěj Kozubal’ a Jakub Veselý.
Okres Benešov budeme reprezentovat na krajském finále, které se koná 16. března v Kladně. Držte nám palce!

Za ZŠ a MŠ Votice Irena Čeňková a Miluše Kachlíková

[hcm]gallery,upload/2019-2020/6un/17/,128[/hcm]